Почетна / Сапуници / Инфо | „Добриот доктор“ од сега и со дневна реприза на Сител

Инфо | „Добриот доктор“ од сега и со дневна реприза на Сител

Ги информираме гледачите на популарната медицинска драма “Добриот доктор” дека од сега серијата ќе има и дневна реприза.

Доколку сте ја пропуштиле премиерата во 22.50 часот или не сте во можност да ја гледате толку доцна, Сител телевизија ви овозможува епизодата да ја проследите наредниот ден во 11.30 часот претпладне.

Бидете во тек со новите случувања во истанбулската болница и продолжете да се восхитувате на неверојатниот талент на добриот доктор. Чудото од доктор со нови епизоди од понеделник до петок навечер, со дневна реприза наредниот ден.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се разведе Мехди од турската серија на Сител, „Мојот дом“

Познатиот турски актер Ибрахим Челиккол се разведе. Ѕвездата на Ифет, Татко и синови, Специјалци, Црно …

error: Содржината е заштитена!