Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Градоначалникот на Кисела Вода со поддршка за победа на Андријана

Градоначалникот на Кисела Вода со поддршка за победа на Андријана

Градоначалникот на Кисела Вода – Скопје со јавна поддршка за македонската кандидатка во големото Гранд финале кое ќе се одржи вечерва, а во живо ќе го следите на најгледаната тв Сител. Во продолжение прочитајте ја целосната објава на Орце Ѓорѓиевски :

💪 Вечерва сите сме обединети во поддршка на Андријана Петрушовска – горда Македонка и наше драчевско девојче!
🌏 Огромниот наш талент кој за кратко време стана миленик на Балканската публика – Андријана, вечерва во 21:00 часот се натпреварува во финалето во популарното регионално шоу ,,Ѕвездите на Гранд” (Zvezde Granda) на кое што секако, очекуваме победа.🥇
☎️ А ние, можеме да дадеме свој придонес во остварување на нејзиниот сон доколку гласаме за бројот 20 на 145 333, веднаш после почетокот на емисијата.
🗣️ Затоа, ве повикувам сите да ја дадеме поддршката за нашата сограѓанка!
♥️ Со среќа Андријана, Кисела Вода и Македонија се со тебе!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!