Почетна / Сапуници / Фотографии од последните денови од снимањето на „Немирно лето“

Фотографии од последните денови од снимањето на „Немирно лето“

На 8 септември, во Турција беше емитувана последната епизода од романтичната хит комедија “Немирно лето” која гледачите во Македонија ја следат секоја вечер на Сител во 19.45 часот.

А само пред неколку седмици беа снимени и последните сцени од серијата.

Дружењето заврши и за актерите кои со необични фотографии на социјалните мрежи се збогуваа со “Немирно лето”. Во продолжение ексклузивни фотографии од последните денови на снимањето на серијата.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Додека селото спие“, руска мелодрама секое попладне на ТВ 24

Од понеделник до петок во 17.45 часот на ТВ 24 ќе се емитува “Додека селото …

error: Содржината е заштитена!