Почетна / Сапуници / Фото | Погледнете како убавиот Јагиз го помина летниот одмор

Фото | Погледнете како убавиот Јагиз го помина летниот одмор

Модерната хит новела “Ќерките на Фазилет” е на прагот да стартува со новата сезона за гледачите на телевизија Сител, а пак во меѓувреме погледнете како еден од вашите омилени актери го поминува летниот одмор.

Релаксација на медитеранските плажи и опуштање пред новите проекти.

Чаглар Ертугрул, познат како Јагиз, неодмана откри дека се соочил со проблеми во секојдневното функционирање поради популарноста од улогата.

Тој вели дека не може да прошета низ Истанбул бидејќи постојано го застануваат за селфи и автограм, му нудат врска, сакаат да го носат дома и да го запознаат со семејството.

Затоа го сменив бројот. Го дадов бројот на премногу луѓе. Ми здосади да ме бара кој ќе посака, наместо тие што јас сакам, вели Чаглар.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ѕвездата на „Азра“ и „Фазилет“ во нова играна серија на Сител

Секој сака да сака, и војник и морнар, и сиромав и богат. Тоа не се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!