Почетна / Забава / Maкедонската старлета Драгана: Македонците јадат трачарски го*на

Maкедонската старлета Драгана: Македонците јадат трачарски го*на

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, најчесто среќата си ја бараат во градот на раскошот и луксузот акко Дубаи. Но не секогаш нештата се онакви какви што се презентираат на социјалните мрежи, а голема е веројатноста дека оние кои што живеат удобен живот се подготвени на се. Неодамна јавноста беше згрозена од видео објавено на ТикТок каде што инфлуинсеркa јаде измет од богат човек за 50.000 $.

Естрадниот магазин Бекстејџ реши да ја обработи оваа тема, ретко кој од нашите инфлуенсери како такви сакаа да зборуваат, но затоа Бекстејџ ја побара стралетара Драгана Спасовска која живее и работи во Дубаи.

“Ако не беше Македонија и трачарските го*на што Македонците ги јадат, немаше да дознаам за вакво видео дека постои…”

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Црвена јабука” во Охрид – концерт на 9 август во „Антички театар”

После успешно продадените концерти низ Македонија и регионот, неверојатно квалитетните и легендарните „Црвена јабука” доаѓаат …

error: Содржината е заштитена!