Почетна / МК Сцена / Во сабота девојките частат во „Кафе Скопје“

Во сабота девојките частат во „Кафе Скопје“

 

Во скопските клубови девојките се навикнати на редовно частење од момците, но како би изгледала забавата доколку ситуацијата се смени, па наместо момците, да частат девојките?

 


„Кафе Скопје“ организира токму таква забава, со секоја купена пијачка добивате гратис шот, изберете момче и покажете му го на келнерот, а тој во ваше име ќе му однесе бесплатна пијачка. Повеќе за настанот можете да прочитате тука. Забавата по полноќ продолжува во „Клуб Колосеум“ на концерт кај Тамара Тодевска и нејзините специјални гости.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова подготвува спот за новата песна од „Макфест“

Пепа Димитрова објави фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот. Се работи за видео запис …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!