Почетна / ФОТО (страна 5)

ФОТО

Никола Роквиќ направи селфи додека вршеше голема нужда

  Познатиот фолк пејач Никола Роквиќ со своите следачи на Инстаграм сподели селфи со WC шоља!     Познат како љубител на социјалните мрежи често со своите фанови споделува фотографии од секојдневниот живот, но сега навистина претера. Имено, Никола на својот Инстаграм профил објави фотографија која ја направи дека седеше …

Повеќе »

Ретро фотографија од младоста на Ѓорги Колозов и Шенка Колозова

  На официјалната Фејсбук страница на македонскиот цар од Народните приказни, Ѓорги Колозов, беше објавена ретро фотографија од него и неговата сопруга и колешка Шенка Колозова. Ретката фотографија од младоста на актерските легенди привлече големо внимание на социјалните мрежи.  

Повеќе »

Ники Минаж го запали Инстаграм со своите разголени фотографии

  Славната пејачка се пофали со фотографии од снимањето на новиот видео запис, а ни овојпат не ги разочара фановите. Пејачката Ники Минаж повторно ги развесели своите обожаватели на Инстаграм. Бујната Минаж објави провокативни секси фотографии од снимањето на спотот за песната „Only“, а на нив е речиси гола.   …

Повеќе »

Нема да верувате како изгледа братот на Жељко Јоксимовиќ

  Саша Јоксимовиќ, братот на Жељко Јоксимовиќ ги изненади сите со објавувањето на оваа фотографија на социјалните мрежи. Имено, тој се облече и се нашмика како жена за потребите на снимањето на телевизиската емисија „Фантастик шоу“. Се повеќе емисии на телевиските екрани каде што мажи се облекуваат како жени и …

Повеќе »

Роберт Патинсон го шокираше светот со својата нова фризура

  Роберт Патинсон е познат по тоа што не се вклопува во калапот на холивудските ѕвезди кои носат скапи одела и секогаш имаат совршено средена фризура. Меѓутоа, новата необична фризура запрепасти многумина, погледнете и зошто.     Океј, ова е навистина, навистина чудно. Дури и за Патинсон. Што мислите вие …

Повеќе »

Полничка манекенка се соблече да покаже како изгледа вистинска жена

  Мила Делбасио, првата полничка (плус сајз) манекенка за Келвин Клајн откако се најде во фокусот на вниманието поради една контроверзна рекламна кампања на Твитер постави фотографии од своите раскошни облини, кои се разликуваат од оние на „стандардните“ манекенки.     Но бидејќи телото на Мила повеќе изгледа како тело …

Повеќе »

Контроверзни фотографии од албанскиот премиер Еди Рама

  Албанскиот премиер Еди Рама еден ден по неговата посета во Србија веќе е на тапет на сите медиуми со објавување на голи фотографии преземени од социјалните мрежи.     Се пишува за неговото проблематично минато, зависности, а се објавуваат и фотографии на кои тој е сликан сосема гол. На …

Повеќе »

Фото | Сите го знаевте како бубалица, но денес е секс машина

  Ви се верува ли во оваа драстична разлика во изгледот на актерот Џо Манганиело? Сигурни сме дека на прв поглед нема да поверувате, но на фотографијата се наоѓа еден од најпосакуваните ергени на сите времиња. Актерот Џо Манганиело, кој е препознатлив по улогата на врколакот Алсида од серијата „True …

Повеќе »

Вера Јанковиќ од инает ги покажа градите

  Вера Јанковиќ минатата недела беше сменета од водителската позиција на „Макфест“, а таа улога ѝ припадна на Марјана Станојковска. Вера објави необична фотографија на својот Фејсбук-профил на која ја покажа својата долна облека, пишува Мактел. Под фотографијата напиша: „Ништо не смее да не изненади.“         | …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!