Почетна / ФОТО (страна 19)

ФОТО

Нова трансформација ПРЕД И ПОТОА во „Studio S“

  Повторно нова трансформација во вашата омилена рубрика ПРЕД И ПОТОА. За комплетната трансформација се погрижи нашиот нов стилист Столе од „Studio S“.     Стилист: Столе од Studio S Фотограф: Стефан Тренковски Модел: Даниела Неделковска   Во оваа трансформација имаме модел со кратка коса па веруваме дека ќе им …

Повеќе »

Вилијам Леви како од мајка роден!

  Латино-американскиот актер Вилијам Леви кој во Македонија се прослави со своите улоги во шпанските серии, доби понуда да се фотографира сосма гол. Понудата, секако, ја прифати, бидејќи Кубанецот е познат и како професионален фотомодел. Но без грижа, фотографиите не се нималку вулгарни. Истите можете да ги погледнете подолу заедно …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!