Почетна / ФОТО (страна 10)

ФОТО

Фото | Мисицата возврати со провокативна фотосесија

  Мисицата Деспина Царева на сите критики возврати со провокативна фотосесија, таа била главна, а останатите само критичари. Фотосесијата и интервјуто се објавени на порталот Во Штип.   „Малку ми е криво поради целата оваа фама, но сепак едни се главни артисти, а останатите критичари, така да не обрнувам многу …

Повеќе »

Синовите на Михајловски како од мајка родени

  Актерот Тони Михајловски на Фејсбук објави фотографија која предизвика позитивен шок. Имено, на фотографијата може да се видат голите задници на неговите синови, повозрасниот Александар и помалиот Максим. Синовите на актерот позираат и летуваат на Тасос. Фотографијата без цензура на овој линк.         | ТВ Пакет …

Повеќе »

Фото | Штрумфовите станаа дел од „Скопје 2014“

  Познатиот фотограф Томислав Георгиев објави фотографии кои за кратко време станаа вистински хит на социјалните мрежи. Група луѓе преоблечени како Штрумфови трчаа по мостот на уметноста во Скопје.     „Штрумфовите“ денеска шетале низ центарот на градот со намера да го промовираат новиот филм во 3Д „Штрумфови 2“ чија …

Повеќе »

Се плашиме дека ова навистина е Мис Македонија!

Модното студио Црнокрак организираше избор за Мис на Македонија за 2013. година. Настанот се случи во Струмица во состав на Опен Фест Струмица. Со титула се закити Деспина Царева од Штип, која за прв пат зачекори во овие води.

Повеќе »

Фото | Црна Мачка синоќа се соблече на плоштад

  Стриптизетата Црна Мачка синоќа среде Скопје се соблече и го запали клубот „Скопје кафе“ со својот неверојатен настап. Секс шопот „Валијант“ организираше забава со своите стриптиз ѕвезди. Во прилог се фотографии од вчерашната атмосфера на кои нема да останете рамнодушни.     {gallery}072013/macka{/gallery}       | ТВ Пакет …

Повеќе »

Јаневска и Спировска ги покажаа своите секси нозе

  Познатата водителка Ирена Спировска и истакнатата пејачка Андријана Јаневска споделија фотографија од фината и опуштена атмосфера за време на снимањето на емисијата „Еден бакнеж“ што се емитува на Алфа телевизија.         | ТВ Пакет  

Повеќе »

Мартин Смит и девојка му се „опнаа“ на плажа?

  Некогашниот британски пливач Тревор Мартин Смит уживал во нежностите со таинствена девојка на една плажа во Мајами, пренесуваат британските медиуми. Тие најпрво се излежувале на лежалка, а потоа почнале да разменуваат нежности и можеби отишле предалеку со оглед на тоа дека се наоѓале на јавна плажа. Погледнете како тоа …

Повеќе »

Фотографии од детството на Младите Бунтовници

  Поминаа 11 години од светската премиера на „Млади Бунтовници“, серијата којашто ги освои срцата на милиони тинејџери низ светот меѓу кои и Македонците. Но, овие прекрасни актери беа заедно многу години пред да се создаде приказната за учениците во Елит Веј училиштето.     Имено, пред 18 години за …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!