Почетна / ФОТО / Фото | Боки 13 како балерина на Инстаграм

Фото | Боки 13 како балерина на Инстаграм

 

Контроверзниот Боки 13 особено е активен на социјалната мрежа Инстаграм и постојано го обновува својот профил со нови фотографии. Најновата фотографија која тој ја објави повторно предизвика негативни реакции од неговите хејтери поради тоа што Боки истата ја објави со провокација – Kiss me!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Валентин Николоски води вести на Сител како Славица Арсова

Мал гаф во вестите на ТВ Сител за малку смеа во овие тешки времиња. | …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!