Почетна / ФОТО / Фото | Боки 13 како балерина на Инстаграм

Фото | Боки 13 како балерина на Инстаграм

 

Контроверзниот Боки 13 особено е активен на социјалната мрежа Инстаграм и постојано го обновува својот профил со нови фотографии. Најновата фотографија која тој ја објави повторно предизвика негативни реакции од неговите хејтери поради тоа што Боки истата ја објави со провокација – Kiss me!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!