Почетна / МК Сцена / Сељанките се нова мета на контроверзниот Боки 13-ка

Сељанките се нова мета на контроверзниот Боки 13-ка

 

 

Контроверзниот Боки повторно почувствува потреба да навредува. Овој пат негова мета се „сељанките“.

„Толку ми се одвратни карираните кошули во комбинација со претерана шминка, тоа е страшно! А најголем „моден врв“ ми е тоа што секоја будала денес носи нитни и што сите одеднаш станаа кул… подобро вие драги сељанки да се држите до вашите штрасеви и циркони, поубаво би прилегаат! Ај здраво, Б-13“, напиша тој.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Никола Зацески со празничен подарок, нов сингл со наслов “Мојот пат”

По одличниот прв сингл “Срцето мое тука чука” кој доби многу позитивни критики, Никола Зацески …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!