Почетна / Сапуници / Алфа продолжува со „Долина на волците“ во 22.30ч, но од 9. сезона

Алфа продолжува со „Долина на волците“ во 22.30ч, но од 9. сезона

Популарната турска криминалистичка серија од понеделник (21 јануари) продолжува на Алфа телевизија. Нови акции и нови неочекувани пресврти за Полат и неговиот тим ги очекуваат фановите на “Долина на волците”. Сепак, она што гледачите ќе го следат на Алфа е деветатта сезона од серијата “Заседа”, а последна емитувана сезона беше шестатта на Канал 5 пред неколку години. Седмата и осмата сезона нема да бидат емитувани, засега.

" Долина На Волците " понеделник 22:30 часот премиерно на Алфа

" Долина На Волците " понеделник 22:30 часот премиерно на Алфа

Gepostet von Alfa Televizija am Dienstag, 15. Januar 2019

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Брачни игри | Ве запознаваме со Серген од новата хит серија

Серген Гунај е успешен бранител. Тој е добар татко, особено е приврзан за своите деца. …

error: Содржината е заштитена!