Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Александар или Стојан? Со кого зборуваат водителите на Телма?

Александар или Стојан? Со кого зборуваат водителите на Телма?

Мали технички грешки уште при самиот старт на првата контактна програма на телевизија Телма, во која гледачите ќе може да ги искажуваат своите размислувања на одредена тема. Веќе во втората емисија, интересно видео, снимено од порталот Gledy, го привлече нашето внимание. Погледнете како изгледа кога во програма ќе се вклучат двајца гледачи :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Кој работи, тој има“, нова емисија на Алфа за претприемништвото

Секоја недела во 15 часот на Алфа телевизија, во новата програмска шема ќе се емитува …