Почетна / Забава / Студиото „В.А. Фешн“ прослави 7 години постоење

Студиото „В.А. Фешн“ прослави 7 години постоење

 

Фризерското студио “ В.А.- Фешн“ од Скопје годинава наполни точно седум години успешно работење.

 

 

 

Сопственикот Војкан Андреевски на својот Фејсбук профил им се заблагодари на своите клиенти.

„На мое големо задоволство ве известувам дека денес славиме 7 години од постоењето на Fashion VA !! Во овие 7 години секогаш се трудевме задоволството и насмевките на нашите клиенти да бидат најважни во нашата работа. Голем труд и тешка работа наместо само шанса за работа. Повеќе задоволни клиенти и наши пријатели наместо само обични минувачи во нашите животи. Нека се множат нашите години и нека се множат нашите Драги и почитувани Клиенти. Среќен 7ми Роденден Fashion V.A“, напиша тој.

 

 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонската Телевизија од вечерва ја враќа „Бушава азбука“ на програмата

Режисерот на култната програма за деца „Бушава азбука“, Слободан Унковски, направи гест кој многу генерации …

error: Содржината е заштитена!