Почетна / Телевизија / Изболиство, жимна, … последната игра кај Вучиќ ги шокираше сите

Изболиство, жимна, … последната игра кај Вучиќ ги шокираше сите

 

Видео | Теодора во “Среќни луѓе”

 

 

Најновото видео од последното издание на гејм шоуто на Драган Вучиќ наиде на голем број негативни критики по социјалните мрежи. Критиките се однесуваа на девојката која се натпреваруваше, а која изрази проблем со читање на зборови и погодување асоцијации. Ние нема да коментираме ништо, доволно е да ја погледнете играта и да заклучите сами :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Станете дел од играната продукција на Алфа, погледнете што се бара

За потребите на играната продукција, Алфа Телевизија вработува: – Актери – 6 (Мажи и жени …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!