Почетна / Телевизија / Видео | Земјотрес во „Сè или нешто“, Лила ги смири присутните

Видео | Земјотрес во „Сè или нешто“, Лила ги смири присутните

 

Видео | Земјотрес и кај Лила во емисија

 

Земјотрес и во студиото на Сител. Вeчерва во 19.53 часот, токму за време на снимањето на новите емисии од новата сезона на квизот “Сè или нешто“, се случи еден од неколкуте земјотреси кои го погодија Скопје.

 

Реакцијата на натпреварувачите и публиката во прв момент, очекувана – моментен страв. Но, Лила успеа да ја стави ситуацијата под контрола и снимањето на емисијата да продолжи.

 

 

Новите емисии на најгледаното македонско шоу последниве пет години, започнуваат веќе од следната седмица.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Три месеци гратис MOVE со дел од понудите на www.akcija24.mk

MOVE е дел од атрактивните понуди на www.akcija24.mk, еден од пионерите на онлајн-трговијата во Македонија. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!