Дневни Архиви: 11/11/2018 | 21:42

Нова италијанска драмска серија во 18:15 часот на ТВ 24

Габриел Гарко во новата италијанска теленовела Возбудлива драмска серија започнува на ТВ 24. Од вторник до петок во 18.15 часот ќе се емитува италијанската сага “Прашање на чест” во која учество зедоа врвни италијански актерски имиња. Во продолжение ве запознаваме со содржината на новата италијанска драма, која започнува овој вторник …

Повеќе »