Почетна / МК Сцена / Елена до Каролина : Заслужи ваква среќа по толку премрежја

Елена до Каролина : Заслужи ваква среќа по толку премрежја

 

Елена со емотивна порака за свршувачката на Каролина

 

 

По повод веста која ја шокираше и позитивно ја изненади македонската јавност – Каролина ќе се мажи, се огласија и најголемите имиња од македонската естрада. Нејзината најблиска пријателка и колешка Елена Ристеска не можеше да ја скрие радоста од тоа што се случи во Париз, па на социјалните мрежи објави досега невидени фотографии од Каролина и Михаил.

 

 

Заедно со фотографиите, Елена го искажа своето задоволство од тоа што ѝ се случува на Гочева. Во продолжение прочитајте што напиша Ристеска :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова подготвува спот за новата песна од „Макфест“

Пепа Димитрова објави фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот. Се работи за видео запис …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!