Почетна / ФОТО / Мајли Сајрус со голи фотки, без цензура 18+

Мајли Сајрус со голи фотки, без цензура 18+

Додека фановите сеуште не ги заборавија нејзините минатонеделни фотографии и изјавата дека мрази деца, таа веќе интригира со нови!

 

Додека фановите сеуште не ги заборавија нејзините минатонеделни фотографии и изјавата дека мрази деца, таа веќе интригира со нови!

 

 

Мајли Сајрус се фотографираше гола – но навистина гола, за германското издание на магазинот Vogue. Младата пејачка направи сет фотографии без ниту еден дел гардероба на себе, а фотографот не се трудеше да ги скрие нејзините гради. Погледнете како изгледа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Валентин Николоски води вести на Сител како Славица Арсова

Мал гаф во вестите на ТВ Сител за малку смеа во овие тешки времиња. | …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!