Почетна / Сапуници / Видео | Зарем има место за нови гости кај „Добриот домаќин“ на Сител?

Видео | Зарем има место за нови гости кај „Добриот домаќин“ на Сител?

 

Која е новата гостинка во куќата на “Добриот домаќин” ?

 

Вечерва на Сител, веднаш по централниот Дневник следува нова епизода од летната хит комедија “Добриот домаќин”. Што ново ќе се случува во животите на сиромашното и богатото семејство кое по игра на судбината стана сиромашно? Една нова гостинка на добриот домаќин ќе внесе вистински хаос во куќата и ќе ве насмее до солзи како никој друг претходно.

 

 

Вечерва на Сител во 19.45 часот, расположете се со згодите и незгодите на ликовите, но и разнежнете се со љубовната приказна за Јасемин и Сарп… во која љубомората е неизоставен дел.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа зема и актери што синхронизираат на Сител и Канал 5

Алфа телевизија ги врати надсинхронизациите на турски серии. Ок, синхронизации на турски рециклажи, но како …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!