Почетна / ФОТО / Фото | Боки 13: „На која дрога ли бев?“

Фото | Боки 13: „На која дрога ли бев?“

 

Шоуменот Боки 13-ка на својот профил на Фејсбук објави еден мал спомен од минатата година. Имено, се работи за фотографијата со која тој ги честиташе празниците. Боки сега кога повторно ја објави оваа фотографија се запраша самиот себеси на која дрога ли бил?

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Каков е овој правопис на веб страната на Алфа?

Од неодамна, телевизија Алфа го промени изгледот на својот веб сајт, што нормално заслужува пофалба …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!