Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од вторник 11.11.2014

Најдобрите македонски твитови од вторник 11.11.2014

 

Најдобрите твитови од 11.11.2014

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!