Почетна / Спорт / Мики Црнокрак во Маврово : Кој стварно скија, скија и на -26 степени

Мики Црнокрак во Маврово : Кој стварно скија, скија и на -26 степени

 

Мики утрово на скијање во Маврово

 

 

“Кој стварно скија, скија и на -26” – објави познатиот Мики Црнокрак на својот ФБ профил.

 

 

Ниските темпертури не претставуваат пречка за Црнокрак за да си помине убаво време на скијање, адреналин и авантура во Маврово Ски центарот.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вторник на Телма – магазин со најактуелните информации од Ф1

Неделен магазин со најактуелни информации од Ф1 изминатите 7 дена. Анализа на трките, изјави на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!