Почетна / Сапуници / Фото | „Младите бунтовници“ по 10 години!

Фото | „Младите бунтовници“ по 10 години!

Во вторникот, тимот на ТВ Пакет ја одбележа десетгодишнината од постоењето на феноменот „Млади бунтовници“ така што, ви ги вративме убавите спомени и потсетивме на успесите на оваа серија. Сега е ред да погледнете како тие самите и дадоа значење на одминатата деценија од моментот кога се создаде проектот што драстично ги промени нивните животи. Миа, Мануел, Пабло, Сол, Диего, Пилар, Белен, Вико, Фели и Томас, беа дел од собирот што се случи пред некое време. „Бунтовниците“ повторно заедно и повторно на едно место, но овој пат меѓу нив се најдоа и две дечиња, а ако не можете да претпоставите чии се, следува одговорот.  Девојчето е ќерка на актерот Фелипе Коломбо, или познат како Мануел, додека русокосото момченце е син на актерката Анхелес Балбиани, за вас позната како Фелиситас. Погледнете како изгледаат вашите идоли после 10 години.

 


НЕКОГАШ (долу) И СЕГА (горе)

 

{gallery}052012/buntovnici-posle10{/gallery}

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Од продукцијата на „Клон“ доаѓа нов спектакл на Сител

Пред помалку од 20 години имавме несекојдневна прилика да бидеме сведоци на серија која со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!