Почетна / Забава / Џо Џонас има домашна порно снимка?

Џо Џонас има домашна порно снимка?

 

На интернет веќе неколку денови кружат приказни дека младиот пејач снимил приватно видео со својата девојка, швајцарската манекенка Бленда Егеншвилер. Краткото домашно секс видео, наводно е снимено во хотелска соба во Буенос Аирес во Аргентина, во текот на турнејата на групата Jonas Brothers.

 

Дали Џо Џонас е уште една од ѕвездите кои имаат секс снимка?

 

 

На интернет веќе неколку денови кружат приказни дека младиот пејач снимил приватно видео со својата девојка, швајцарската манекенка Бленда Егеншвилер. Краткото домашно секс видео, наводно е снимено во хотелска соба во Буенос Аирес во Аргентина, во текот на турнејата на групата Jonas Brothers.

Трачевите се толку детални што се наведува дека парот пред снимањето пушел марихуана, па во текот на снимањето постојано си мавале шлаканици. Сепак, портпаролот на Џо ги демантираше овие информации.

„Нема вистина во оваа приказна. Во потполност е измислена“, изјави портпаролот.

Инаку, Џо и неговите браќа се членови на евангелистичката црква, а носеа и прстени на невиноста, кои значат дека нема да имаат секс пред бракот.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концертот на Парни Ваљак во СЦ Јане Сандански презакажан за ноември

Поради одредени реновации кои салата СЦ Јане Сандански ќе ги преземе започнувајќи од 10ти мај, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!