Почетна / Телевизија / Х Фактор / Џогани: „Кои се Кристина и Емина, кој хит го отпеале?“

Џогани: „Кои се Кристина и Емина, кој хит го отпеале?“

 

Бесен бидејќи неговата ќерка Маринела беше елиминирана од Икс Фактор, Џоле жестоко ги критикува Кристина и Емина за кои истиот се прашува кои хитови тие ги отпеале и дали некогаш одржале концерт!

 

 

– „Маринела беше колатерална штета во овој шоу програм. Испадна само затоа што на Жељко не му се допаѓаше Фифи. Она што жирито го прави е катастрофално. Наместо да им помагаат на овие деца, тие им одмагаат. Кој хит го имаат тие? Кои хитови ги отпеале Емина и Кристина? Дали некогаш одржале концерти?“ – нервозно изјавил Џоле за српските медиуми.

Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!