Почетна / МК Сцена / Ја слушнавте ли новата песна на Анета Наковска

Ја слушнавте ли новата песна на Анета Наковска

 

Анета Наковска неодамна го промовираше новиот спот за песната „Џејмс Бонд“, текстот предизвика различни коментари на социјалните мрежи и многумина го толкуваат како двосмислен. Новата песна на Наковска е уште една од типот на „Раке пуке“. Видеото е во прилог.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јасмин Алиевски со порака до публиката: „Па како буде…“

Младиот пејач Јасмин Алиевски од Скопје неодамна промовираше ново музичко парче. Станува збор за рефрен …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!