Почетна / Забава / Јасмин од „Љубов и казна“ нова мета на исламистите

Јасмин од „Љубов и казна“ нова мета на исламистите

 

 

Хероината од „Љубов и казна“, Нургул Јесилчај, годинава е постојана инспирација за провокативни наслови на жолтата штампа. Откако ги сними провокативните сцени за филмот „Страшна љубов“, на ред дојде жешка фотосесија што беше снимена пред неколку денови. На оваа фотосесија Нургул Јесилчај е претставена како секси медицинска сестра, а фотографиите се направени за потребите на рекламната кампања на еден бренд.

Поради овие фотографии, турската Моника Белучи, како што ја нарекуваат медиумите во Турција, се најде на удар на исламските организации кои се грижат за моралот на нацијата и заштита на вистинските вредности.

 

Хероината од „Љубов и казна“, Нургул Јесилчај, годинава е постојана инспирација за провокативни наслови на жолтата штампа. Откако ги сними провокативните сцени за филмот „Страшна љубов“, на ред дојде жешка фотосесија што беше снимена пред неколку денови. На фотосесијата Јесилчај е претставена како секси медицинска сестра, а фотографиите се направени за потребите на рекламната кампања на еден бренд.

 

 

Поради овие фотографии, турската Моника Белучи, како што ја нарекуваат медиумите во Турција, се најде на удар на исламските организации кои се грижат за моралот на нацијата и заштита на вистинските вредности.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!