Почетна / Сапуници / Шок во животот на Осман!

Шок во животот на Осман!

 

Вечерва во серијата “Бурни времиња” приказната ќе го открие најстрашното нешто што може да му се случи на едно семејство. По многуте семејни конфликти, проблеми и страшни викотници кои ги доживеа малиот Осман, следува најлошото, тој ќе остане без својата мајка! Џемиле отиде да го повика таткото на нејзините деца да се врати во својот дом, но токму тогаш се појави неговата љубовница која без срам се претстави пред неговата жена. Таа, бесна на Каролиновото лицемерие, зема нож и без размислување и го расекува стомакот на развратничката. Што следува по овој момент во тажната драма ќе видиме вечерва.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Мојот живот” на Сител, пролетна драма за една пожртвувана мајка

Има ли поголемо богатство за една мајка од среќата и здравјето на нејзиното дете? Постои …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!