Почетна / Забава / Фото | Се појави порно видео на познат мексикански актер

Фото | Се појави порно видео на познат мексикански актер

 

Црномурестиот актер во свое сопствено видео

 

 

Мексиканскиот актер Давид Зепеда ја изненади латиноамериканската, па и светската јавност, откако деновиве на интернет се појави негово приватно видео. На снимката актерот е целосно гол и мастурбира, при што на неколку секунди ги менува позите во кои го прави тоа.

 

 

Видеото може да се најде на многу места на интернет, а пак самиот актер изјавува дека е изненаден што некој го објавил тоа и официјално потврдува дека сепак се работи за него и на видеото и на сликите.

 

 

 

 

Давид Зепеда е познат на македонската публика од улогите во теленовелите “Магична привлечност”, “Валентина”, “Силата на судбината” и “Амбис на љубовта”, а важи за еден од најпосакуваните латино актери. Се’ уште се шпекулира за неговата сексуална определба.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Искра“ – концерт на Филхармонија со виртуозот на виолина Симовиќ

Македонската филхармонија го најавува концертот „Искра” кој ќе се одржи на 16 мај (четврток) со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!