Почетна / Телевизија / Х Фактор / Фото | Сара му фрли око на Даниел Кајмакоски

Фото | Сара му фрли око на Даниел Кајмакоски

 

Минатата недела во една белградска кафеана се собра интересно друштво. Учесниците на Икс Фактор таа вечер беа главни ѕвезди, а во еден момент се појави и Сара Трајановиќ, поранешната учесничка во шоуто „Фарма“.

 

 

Таа заедно со својата пријателка седна на маса каде веќе седеа Фифи, Харис Чато и Даниел Кајмакоски, а судејќи по коментарите на присутните на Сара многу и се допаднал Даниел.

 

Курир

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!