Почетна / МК Сцена / Фото | Ребека ги прошета своите близначиња

Фото | Ребека ги прошета своите близначиња

 

Поп пејачката Ребека есенва стана мајка на две прекрасни близначиња.

 

 

Таа и нејзиниот сопруг д-р Милан Ристевски веќе имаа еден син, 7-годишниот Маркијан. Деновиве, убавото време, Ребека го искористи за убава семејна прошетка со својата сестра и мајка. Со нив беа и двете близначиња, Макариј и Доротеј. Пејачката е многу активна на полето на заштитата и обезбедувањето права на лицата со посебни потреби, преку своето здружение „Дајте ни крилја“.

Курир

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина со песна порача : Честит празник Македонијо! ❤️🇲🇰

Мега ѕвездата од домашен амбиент упати честитка за нашата сакана Македонија. Со малку изменет текст …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!