Почетна / ФОТО / Фото | Кој ја „натрти“ незаборавната Касандра?

Фото | Кој ја „натрти“ незаборавната Касандра?

Венецуелската актерка Кораима Торес која ширум светот е позната како Касандра, благодарение на популарноста на истоимената теленовела, досега важеше за една од најконзервативните актерки кога се работи за изгледот, модата и фотографијата.

 

 

Венецуелската актерка Кораима Торес која ширум светот е позната како Касандра, благодарение на популарноста на истоимената теленовела, досега важеше за една од најконзервативните актерки кога се работи за изгледот, модата и фотографијата.

 

 

Но, оваа 40-годишна актерка одлучи да ги изненади своите фанови со една необична фотосесија за неа. Му благодариме на фотографот кој успеа да ја убеди Торес да му се „натрти“ на објактивот, одлично иззгледа!

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!