Почетна / МК Сцена / Фото | Карло Бос плесна скопска шмизла

Фото | Карло Бос плесна скопска шмизла

 

Македонскиот порно актер Карло Бос на денешната прошетка низ Скопје им се намерачи на статуите на скопските шмизли поставени на плоштадот Македонија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владо Јаневски во Охрид – концерт на 10 август во „Антички театар”

После 6 распродадени концерти во Скопје, Владо Јаневски ќе одржи концерт на еден од дефинитивно …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!