Почетна / МК Сцена / Фото | Карло Бос плесна скопска шмизла

Фото | Карло Бос плесна скопска шмизла

 

Македонскиот порно актер Карло Бос на денешната прошетка низ Скопје им се намерачи на статуите на скопските шмизли поставени на плоштадот Македонија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каролина со песна порача : Честит празник Македонијо! ❤️🇲🇰

Мега ѕвездата од домашен амбиент упати честитка за нашата сакана Македонија. Со малку изменет текст …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!