Почетна / Телевизија / Твоето лице звучи познато / Фото | Еве како ќе изгледа Елена Ристеска оваа недела во ТЛЗП

Фото | Еве како ќе изгледа Елена Ристеска оваа недела во ТЛЗП

 

Овонеделното издание на најголемото балканско шоу „Твоето лице звучи познато“ ќе биде преполно со изненадувања. По победничкото секси издание на Џеј Ло, Елена Ристеска ќе ја видиме како Харис Џиновиќ. Нашата Елена целосно се трансформираше за потребите на новата задача- перика, шешир, бркови, сако… и нормално длабок глас.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој што ќе имитира во финалето на „Твоето лице звучи познато“?

  Вечерва на Сител е финалето на ТЛЗП   Вечерва во 21 часот на Сител …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!