Почетна / Забава / Тизер за новиот спот на Џенифер Лопез

Тизер за новиот спот на Џенифер Лопез

Латино дивата Џенифер Лопез сними уште еден спот, а нејзините фанови особено се израдуваа на тизерот од 30 секунди што го најавува спотот.

 

Имено, Џеј Ло која во состав на својата светска турнеја ќе го посети и Балканот, сними спот за песната  Goin’ In што ја направи со Фло Рида. Во кратката најава се гледа дека Лопез игра мошне енергично, но и дека е во совршена форма и на 43. години.

 

Get More: Music News

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Искра“ – концерт на Филхармонија со виртуозот на виолина Симовиќ

Македонската филхармонија го најавува концертот „Искра” кој ќе се одржи на 16 мај (четврток) со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!