Почетна / Забава / Тизер за новиот спот на Џенифер Лопез

Тизер за новиот спот на Џенифер Лопез

Латино дивата Џенифер Лопез сними уште еден спот, а нејзините фанови особено се израдуваа на тизерот од 30 секунди што го најавува спотот.

 

Имено, Џеј Ло која во состав на својата светска турнеја ќе го посети и Балканот, сними спот за песната  Goin’ In што ја направи со Фло Рида. Во кратката најава се гледа дека Лопез игра мошне енергично, но и дека е во совршена форма и на 43. години.

 

Get More: Music News

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Влезниците за концертот на Брајан Адамс пред распродавање!

Влезниците од категоријата ПАРТЕР за претстојниот концерт на Bryan Adams кој ќе се одржин1 13. …