Почетна / ФОТО / Талија и Софија Вергара ги запалија плажите

Талија и Софија Вергара ги запалија плажите

 

Изминативе денови Софија Вергара на социјалната мрежа Who Say објави фотографија од себе сончајќи се на еден базен во секси бикини. Неколку денови подоцна Талија направи фотографија речиси во истата положба и ја овјави на Instagram, нешто што ја изненади јавноста со оглед на тоа дека Талија своите обожаватели одамна ги одвикна од вакви пози.

Софија покажа што поседува, но и Талија исто така. Двете позираат во бикини и гордо ги покажуваат своите задници на социјалните мрежи. Која повеќе ви се допаѓа?

 

 

Во прилог се фотографии од Талија направени за најновиот број на магазинот People En Espanol

{gallery}072013/thalia{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Вака изгледа водителот Стефан кога ќе се соблече

Најзгодниот македонски водител со жешки фотографии од летниот одмор. Стефан Лазаров е познат за македонската …

error: Содржината е заштитена!