Почетна / ФОТО / Талија и Софија Вергара ги запалија плажите

Талија и Софија Вергара ги запалија плажите

 

Изминативе денови Софија Вергара на социјалната мрежа Who Say објави фотографија од себе сончајќи се на еден базен во секси бикини. Неколку денови подоцна Талија направи фотографија речиси во истата положба и ја овјави на Instagram, нешто што ја изненади јавноста со оглед на тоа дека Талија своите обожаватели одамна ги одвикна од вакви пози.

Софија покажа што поседува, но и Талија исто така. Двете позираат во бикини и гордо ги покажуваат своите задници на социјалните мрежи. Која повеќе ви се допаѓа?

 

 

Во прилог се фотографии од Талија направени за најновиот број на магазинот People En Espanol

{gallery}072013/thalia{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!