Почетна / Телевизија / Спектаклот пристигнува!

Спектаклот пристигнува!

 

Спектакуларна најава за серијата “Бурни времиња” на Сител телевизија, е најновото нешто што екипата на ТВ Пакет го забележа на програмата. Рано е за избрзани заклучоци, но според еуфоријата која веќе почна да се крева околу оваа серија и малото и слатко дете Осман што глуми во неа, веќе ни е јасно дека “Љубов и казна” ќе добие достојна замена!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ: Советот на агенцијата одлучува без какво било влијание

Советот на Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги категорично ги отфрла наводите на Здружението …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!