Почетна / Забава / Со свирче во вагината пред милионската публика!

Со свирче во вагината пред милионската публика!

 

Многумина со години се трудат да научат да свират, но тоа не им успева или едноставно не знаат да го одберат вистинскиот инструмент за себе. Дамата на снимката пронајде интересен начин. Со обично свирче направи вистински спектакл пред милионската публика.

На австралискиот избор за најдобри, или подобро речено најчудни таленти, се појави дама која откри дека има посебна дарба во себе. Пред публиката без проблем ги слече своите гаќички и покажа како може да свири со “оние работи”.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Македонецот од Гранд сними кавер на балада од Тоше

Македонскиот пејач кој повторно го гледаме во најпопуларното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Стефан …

error: Содржината е заштитена!