Почетна / Забава / Сораја ја удри автомобил. Жива ли е?

Сораја ја удри автомобил. Жива ли е?

Сораја ги надмина сите граници. Навикнавме да објавува фотографии каде што е секси, провокативна, разголена и неодолива, и тоа ни годеше, но овој пат навистина претера. Имено, таа е фотографирана како ја удира автомобил, а фотографијата гордо ја објавила на својот Фејсбук профил. Која е целта?

 

фото: Mnogoo

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!