Почетна / Забава / Снимени како имаат секс на прозорец!

Снимени како имаат секс на прозорец!

 

Мистериозен пар од Нотинген е фатен како има секс во канцеларија, објави порталот „The Sun“. Прозорците немале завеса, а зградата во која се наоѓала „жешката“ канцеларија била опколена со други згради. Очевидците што го снимиле овој сексуален чин изјавиле дека парот не се грижел за тоа што нивните соседи „зјапале“ во нив додека имале секс. Тие без грижа си ја завршиле работата. Еве ја целата изјава на еден од очевидците:

„Девојката влезе во канцеларијата и почна да се соблекува. Беше преубава. Потоа почна да го соблекува и него и сексуално да го задоволува. Прво водеа љубов на столицата, а потоа и на бирото. Се траеше околу 20 минути. Не се грижеа што сите од мојата зграда гледаа во нив“, изјави очевидецот и дополни дека мажот ја забележал камерата во текот на сексот, но оти делувал како да не му е грижа.

Видеото погледнете го тука

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Диџеј сет на MVRTK со Dropkick Dope Entertainment

Македонскиот диџеј и продуцент MVRTK, во соработка со Dropkick Dope Entertainment снимија диџеј сет со …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!