Почетна / Забава / Снеже во ТЛЗП, еве како им одговори на хејтерите преку Твитер

Снеже во ТЛЗП, еве како им одговори на хејтерите преку Твитер

 

На изненадување на сите вчеравечер во првата епизода од новата сезона на регионалното музичко шоу „Твоето лице звучи познато“ се појави и водителката Снеже Велков.

 

 

Не е лесно да им се угоди на твитерџиите кои се гладни за хејт во секој момент па така нивните стрели за време на емитувањето на шоуто беа насочени кон Снеже Велков. Еве како им одгвори таа:

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Јапонски оперски пејач ја отпеа познатата „Земјо македонска“

Врвниот јапоснки оперски пејач, Казухиро Котецу е вљубеник во Македонија и македонската песна. Тој на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!