Почетна / Забава / Скандал | Талија и Томи Мотола пред развод?

Скандал | Талија и Томи Мотола пред развод?

 

Гласините околу наводниот развод на Талија и Томи Мотола биле невистинити. По коментарите за наводниот развод помеѓу пејачката и магнатот на музичката продукција, поради     љубомора и наводна доминација на Мотола, изворот близок до парот потврди дека гласините се неосновани и оти не постои криза помеѓу нив. Талија и Томи имаат две деца, ќерката Сабрина и синот Метју. Пејачката моментално работи со полна пареа на промоција на својот нов албум „Habitame siempre“.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!