Почетна / Забава / Сител привремено го прекина емитувањето на шоуто „Хотел Малдиви“

Сител привремено го прекина емитувањето на шоуто „Хотел Малдиви“

 

Во претходниот текст кој го објавивме напишавме дека Сител го прекинале Малдиви поради неквалитет, сепак таа информација е само дезинформација и дознавме дека Сител привремено го прекинал емитувањето на реалното шоу „Малдиви“.

 

 

Прекинот е поради забелешките кои се добиени и кои треба да се усогласат за да може реалното шоу непречено да продолжи со емитување.

Датумот кога тој ќе продолжи ќе биде дополнително објавен.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Најновиот спот за „Молитва“ на Шерифовиќ го потресе светот

Промовирано е потресно видео на Марија Шерифовиќ за познатата „Молитва“, во кое преовладуваат кадрите од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!