Почетна / Телевизија / Големиот брат / Синди: „Анета ми ја загрозува безбедноста“

Синди: „Анета ми ја загрозува безбедноста“

 

Откако вчера Синди ја „елиминираше“ Невена со тоа што ја предизвика да ја удри, па Големиот Брат ја избрка Невена од куќата, Синди утрово му се пожали на Големиот Брат дека сега и смета Анета. Имено, Синди вели дека Анета долила масло на кавгата, а и измислила дека Синди прва кренала рака на Невена.

„Анета измисли дека ја штипев Невена, а јас само ја држев. Анета е лицемерна и лоша личност само озборува, постојано кажува кој каде ги остава гаќите. Ние не сме на исто ниво, таа е дебела исфрустрирана певаљка и сега треба да се чувам од неа“.

Прашана за односот со Невена изјави:

„Невена беше во врска со мојот менаџер кој претходно мене ми беше дечко, ама јас сум таква личност кога ќе завршам со некого – завршено е. Така да немав проблем со Невена да ја носи на настапи да излегуваме заедно. Ама Невена веројатно има со мене“, заврши таа.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!