Почетна / Сапуници / Себастијан Рули повторно се соблече

Себастијан Рули повторно се соблече

 

Иако близу својата 40-та година, аргентинскиот актер Себастијан Рули изгледа подеднакво добро како и пред 10 години, кога публиката го запозна и го засака како Ектор Ферер во теленовелата „Руби“.

 

 

Во моментов Себастијан глуми во најпопуларната мексиканска теленовела „Украден Живот“ каде што не само што ги краде срцата на обожавателките со својот лик на Алехандро, туку и со своите врели сцени каде што често се појавува разголен. Специјално ТВ Пакет издвои неколку фотографии од една од сцените од новата теленовела на Себастијан. Дали после ова би ја гледале „Украден Живот“!?

 

{gallery}012014/sebastian{/gallery}

 

 

 

Бергер | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Ривалки во серијата, а најдобри пријателки зад камерите

Турската гламурозна серија “Забрането јаболко” ги привлекува македонските гледачи особено поради луксузот и брендираните стајлинзи …

error: Содржината е заштитена!