Почетна / Забава / Расте стомачето на Хасмин од серијата „Ангели“

Расте стомачето на Хасмин од серијата „Ангели“

Марија Еухенија Суарез, ѕвездата од хит серијата „Ангели“ каде го толкува ликот на Хасмин, неодамна беше фатена од папараците како ужива на една од плажите во Мајами заедно со својата љубов Николас Кабре. На фотографиите јасно се забележува напредокот на бременоста на актерката. Веќе е познато дека ќе биде девојче, нека им е со среќа.

 

Марија Еухенија Суарез, ѕвездата од хит серијата „Ангели“ каде го толкува ликот на Хасмин, неодамна беше фатена од папараците како ужива на една од плажите во Мајами заедно со својата љубов Николас Кабре. На фотографиите јасно се забележува напредокот на бременоста на актерката. Веќе е познато дека ќе биде девојче, нека им е со среќа.

Марија Еухенија моментално работи на серијата „Solamente vos“ заедно со Наталија Ореиро и Маријана Еспосито. Серијата е вистински хит во Аргентина и се прикажува во прајм-тајм.

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!