Почетна / Серии / Промо за новата сезона од хит серијата „Ангели“

Промо за новата сезона од хит серијата „Ангели“

 

 

Најгледаната тинејџерска серија „Ангели“ од понеделник ќе се емитува на Сител телевизија. Како што веќе знаете, се работи за четвртата сезона од серијата која премиерно ќе ја гледате од понеделник. Сител денеска изработи промо коешто веднаш го споделија стотици фанови на Фејсбук. Погледнете.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шок за фановите – Чендлер од „Френдс“ пронајден мртов во џакузи

Почина Метју Пери, популарниот холивудски актер познат како Чендлер Бинг од серијата „Friends“. Чендлер бил …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!