Почетна / Телевизија / Х Фактор / Оскаровско селфи во бекстејџот на „Х-Фактор“

Оскаровско селфи во бекстејџот на „Х-Фактор“

 

Еве како се подготвуваат учесниците на „Х-Фактор“ за вечерашното спектакуларно live издание, односно последно полуфинале од првата сезона на шоуто. На фотографијата ги гледаме Снеже Велков, Даниел Кајмакоски, Тамара Милановиќ, Маид Хечимовиќ и дел од Докторите.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!