Почетна / МК Сцена / Облините на Ноне ги видоа и во Хрватска

Облините на Ноне ги видоа и во Хрватска

 

Иако Ноне се откажа од музичката кариера и повеќе не е во музичките води таа важи за една од најпопуларните македонски sвезди на Фејсбук со околку 50.000 луѓе кои ја следат. Ноне се реши да замине од Македонија и да работи на брод. Постојано на нејзниот Фејсбук профил објавува фотографии како се забавува и ужива низ светот.

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Откажан „Мозаик“, парите за карти може да ги рефундирате

Организаторот на МОЗАИК фестивал заедно со артистите на настанот одлучи да го одложи концертот во …

error: Содржината е заштитена!